BY EASY PUBLISHING olarak çıktığımız yayın yolculuğunda en büyük hedefimiz yabancı dil öğrenen öğrencilerin  bu dönemlerini  zevkli ve kaliteli bir öğrenim sürecine dönüştürmektir.                                                                  

Uzman yazar kadromuz tarafından hazırlanmış olan PRACTICE BOOK -TEST BOOK -WORK BOOK- VOCABULARY & EXPRESSIONS BOOK - kitapları ile  ingilizce öğrenmek hem çok kolay hem de eğlenceli.Kitaplarımız  öğrencilerin ingilizce altyapılarını sağlam temeller üzerine kurmalarında çok büyük katkı sağlayacaktır.

Alanlarında tecrübeli ve yetkin bir yazar kadrosunu büysesinde barındıran BY EASY PUBLİSHİNG yayın hayatına kazandırdığı kitaplarla gerek içerik gerekse görsel açıdan üst düzey bir memnuniyeti hedeflemektedir.Kitaplarımız,   öğretmen ve öğrencilerin kısa zamanda nitelikli sonuçlar elde etmeleri için hazırlanmıştır.

Günceli yakalayan, günlük yaşamdan kesitlerle renkli  bir dil öğretimi sunan EASY İngilizce kitapları aynı zamanda  MEB  müfredatı ile %100 uyumludur.Ayrıca yeni nesil soru kalıplarıyla her düzeydeki öğrencileri  sınavlara  en iyi şekilde hazırlar.Kelime kitapları ise İngilizce kelime dağarcığının zenginleşmesini sağlayarak konuşma ve anlamada istenilen becerilerin kazanılmasına yardımcı olmaktadır.

Bir dil öğrenmenin sadece dil öğrenmek olmadığını biliyor,yepyeni dünyalara kapılar açıyoruz.

                                                                                                                                     BY EASY PUBLISHING